Čištění povrchů laserem
bezkontaktně, rychle a precizně.

Provádíme laserové čištění veškerých součástí automobilů, motocyklů , letadel a lodí jako jsou například motory, převodovky, části náprav, díly karoserie, kola, nosníky a jakékoliv mechanické díly.

Čištění laserem je bezkontaktní a proto nedochází k poškození povrchu, ke kterému dochází při pískování a tryskání
Laser provádí totální odstranění barvy,nečistot a olejů až na původní kov bez jakéhokoliv poškození či poškrábání a je velice vhodný i pro velmi členité povrchy.

Pokud máte více dílů na laserové čištění, nebo jsou velké a nevhodné pro převoz, lze domluvit i čištění u zákazníka, laser je mobilní a potřebuje pouze zásuvku 230V.

Pokud renovujete vozidlo, asi neexistuje lepší a rychlejší technologie.

>> ZPĚT NA TITULNÍ STRANU <<

Club Garage Nehvizdy
Pražská 39, Nehvizdy
Telefon: 728 921 922, otevírací doba: po-pá 8:30-17:00 (dle dohody), so-ne (dle dohody)